REALIZACJE KOMERCYJNE

Dział Kreatywny


PAULA Ingredients Sp. z o. o.

Kalisz, 2020-2021

Realizacja przestrzeni biurowej

Komfortowe miejsce dla działań kreatywnych powinno stwarzać jak najlepsze warunki do twórczego myślenia. Dział kreatywny to miejsce w osobnym budynku, które zostało przystosowane do pracy grafików i fotografów. To spójne kolorystycznie, industrialne wnętrze z czernią, drewnem i dodatkiem intensywnych kolorów. Przyjemne dla oka i ergonomiczne dla pracowników. Z wielką przyjemnością je tworzyłam.

Biuro prezesa


M.C. Plast, Mikstat

Przestrzeń biurowa z salką konferencyjną

Projekt przestrzeni biurowej w stonowanych kolorach szarości betonu oraz jasnego, ciepłego drewna. Przestrzeń miała być przede wszystkim funkcjonalna ale i nowoczesna. Sprzyjająca pracy i spotkaniom z inwestorami w salce konferencyjnej znajdującej się tuż za szklanymi drzwiami.

REST-ZONE


PAULA Ingredients Sp. z o. o. Sp. k. , Kalisz 2017

Realizacja REST-ZONE czyli strefy odpoczynku

Strefa odpoczynku to nie nowość a coraz częstszy widok w przestrzeni firmowej. W tym projekcie inwestor potrzebował miejsca, w którym będzie można poczekać na spotkanie, odbyć krótką rozmowę, napić się kawy czy też odbyć szkolenie pracownicze. To wszystko w miejscu wcześniej niezagospodarowanej antresoli. Dodatkowym atutem REST-ZONE jest możliwość pokazania produktów i opakowań firmy w przeszklonych i podświetlonych gablotach.

BOX pokazowy - łazienka


CERMAG, Kalisz 2016

Realizacja BOXU z pokazową aranżacją łazienki

Łazienka w stylu retro dla salonu łazienek Cermag w Kaliszu.

Salon z bielizną Bieliźniarka


Galeria Malwowa, Poznań 2016

Realizacja wnętrz i grafik salonu z bielizną

Realizacja wnętrz salonu z bielizną w bieli i odcieniach niebieskiego. W tym projekcie dodatkowo podjęłam się projektu grafik zdobiących ściany zewnętrzne od strony przejścia w galerii handlowej.

Salon z drzwiami INVADO


Rybnik 2012-2013

Projekt i realizacja wnętrz salony drzwi INVADO

Wnętrza komercyjne salonu pokazowego z drzwiami producenta INVADO. Oprócz aranżacji wnętrz projektowałam grafiki na baner na elewacji.